Telefony stolní

Stolní telefony pro pevnou linku

Stolní telefony Gigaset jsou telefonní přístroje pro pevnou linku, které i v dnešní době mají co nabídnout. Tyto přístroje jsou známé svou vysokou německou kvalitou a stále mají co říci, i přes obrovský rozmach smartphonů a obecně mobilní telefonie. 

Kde mohu v dnešní době využít pevnou linku? Stolní telefony Gigaset si hojně pořizují například senioři, kteří využijí výbornou čitelnost displeje a kláves, velká tlačítka na klávesnici, jednotlačítkovou volbu a ergonomický tvar mikrotelefonního sluchátka, který zajišťuje snadné držení telefonu při delších hovorech. Pro seniory jsou doporučeny telefonní přístroje z Life series – Gigaset 5040, Gigaset DL380 a Gigaset DL580.

Další oblastí, kde se hojně využívají stolní telefony jsou kanceláře a úřady. Telefonní přístroj se zapojí přímo na vnější „státní“ linku, nebo se připojí na vnitřní port telefonní ústředny a ve spojení s touto telefonní ústřednou se dají využít další zajímavé funkce, které se právě v kancelářích a na úřadech hojně využívají. Jedná se zejména o možnost přepojení telefonního hovoru na jinou pobočkovou linku a to za pomoci funkce FLASH. Dále lze využít evidenci zmeškaných hovorů a také u některých přístrojů možnost připojení náhlavní soupravy, která vám umožní mít volné ruce např. pro zadávání dat do PC. Pro využití v kancelářích se doporučují telefonní přístroje Gigaset DA710, Gigaset DA610, Gigaset DA510 a Gigaset DA310.

Další kategorií stolních telefonních přístrojů jsou telefonní přístroje nástěnné, které se vyrábí ve dvou klasických barvách – bílá a černá avšak také v dalších moderních barvách a to modrá, červená a oranžová, což je firemní barva společnosti Gigaset. Tyto levné, avšak kvalitní telefonní přístroje se využijí všude tam, kde není místo na klasický stolní přístroj, případně na chodby, kde je málo místa a telefon musí být přimontován ke zdi. To je řada Gigaset DA210.

domů

obchod