Telefony pro SENIORY | Telefony pro SENIORY
Telefony pro seniory
Hlavní strana >Telefony pro SENIORY > Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné nejen pro seniory, slabozraké nebo nedoslýchavé.

Telefony pro seniory Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ


Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ

Telefony pro seniory Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ je velmi kvalitní zesilovač telefonního hovoru se snadnou obsluhou a jednoduchou instalací. Toto zařízení je určeno převážně pro seniory, nebo pro zákazníky, pro které je hlasitost běžných telefonních přístrojů příliš nízká. Tento zesilovač dokáže zesílit zvuk až o 45 dB. Plynule nastavitelné zesílení až 30 dB. Možnost regulace basů a výšek pro lepší slyšitelnost - 4 stupně.
bez DPH: 1 314 Kč
s 21% DPH: 1 590 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Přídavný zesilovač telefonního hovoru TA10 CZ Snadná instalace - zesilovač se snadno zapojí mezi telefon a telefonní sluchátko. Propojovací kabel je součástí balení. Napájení - baterie 9V, která NENÍ součástí balení, nutno dokoupit. Přepínač kompatibility stolních telefonů - 7 poloh, tzn. zesilovač je kompatibilní téměř se všemi typy stolních telefonů !!! .Velikost: 11,6 x 7,8 x 3,6 cm.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  přídavný zesilovač telefonního hovoru ta10 cz  S0813-1619