Telefony pro SENIORY | Telefony pro SENIORY
Telefony pro seniory
Hlavní strana >Telefony pro SENIORY > Přídavný zvonek k telefonu
Domácí telefony pro pevnou linku vhodné nejen pro seniory, slabozraké nebo nedoslýchavé.

Telefony pro seniory Přídavný zvonek k telefonu


Přídavný zvonek k telefonu

Telefony pro seniory Přídavný zvonek k telefonu Přídavný zvonek se používá všude tam, kde již nestačí vyzvánění telefonního aparátu. Zapojuje se paralelně na stávající telefonní přístroj a pomocí telefonního kabelu se může instalovat např.ve vedlejší místnosti. Bez možnosti volby hlasitosti. Instalační provedení - plošný spoj, určeno pro montáž do externího zařízení.
bez DPH: 165 Kč
s 21% DPH: 200 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod

Související výrobky:
Přídavný telefonní zvonek JW-102 Přídavný telefonní zvonek JW-102
Přídavný zvonek JW-102 se zapojuje velice snadno a to do série nebo paralelně na klasickou (analogovou) linku. Pro paralelní zapojení je třeba dokoupit tuto rozdvojku: rozdvojka telefonní RJ11 2F1M. Indikace zvonění: světelná pomocí doutnavky (slabé blikání) a zvuková - dvě úrovně zvonění normální a zvýšená (pokud je přepínač zvonění v poloze HI - velmi vysoká hlasitost zvonění !!! ). bez DPH:s 21% DPH:
215 Kč 260 Kč
TEL-ALARM 91001 TEL-ALARM 91001
Přídavná signalizace zvonění (patří do zásuvky 220 V a má na sobě zásuvku 220 V), spíná v rytmu vyzvánění. Vhodná pro připojení světla, houkačky apod. bez DPH:s 21% DPH:
901 Kč 1 090 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  přídavný zvonek k telefonu  S0813-1619