Telefonní příslušenství | Telefonní příslušenství

Hlavní strana >Telefonní příslušenství > Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential
Příslušenství stolních telefonů, telefonní kabely, kroucené šňůry, telefonní konektory, adaptéry pro telefony Siemens Gigaset a Euroset

Telefonní příslušenství Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential


Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential

Telefonní příslušenství Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential APC SurgeArrest Essential je přepěťová ochrana proti proudovým nárazům a úderu blesku. Chrání zařízení proti proudovým nárazům a napěťovým špičkám. Výkon a shoda dle norem IEEE pro průchozí napětí: Náročné testy nezávislých organizací poskytují záruku, že přepěťové ochrany společnosti APC ochrání vaše zařízení a data před případnými výboji a přepětím. Šumový filtr: Produkt Surge Protector bere ohled na šum EMI/RFI, který může způsobit chyby dat a zablokování klávesnice, a poskytuje tak lepší výkon chráněných zařízení.
bez DPH: 289 Kč
s 21% DPH: 350 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential Přepěťová ochrana a filtrace: Energie rázu: 960J, energie eP (jouly - více je lépe): 1060, potlačení šumu podle EMI/RFI (100 kHz až 10 MHz): 20 dB, špičkový proud v normálním režimu: 13 kA, max. špičkový proud: 26kA, propuštěné napětí při rázu: < 900 V.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  přepěťová ochrana apc surgearrest essential  S1215-1503