Telefonní příslušenství | Telefonní příslušenství

Hlavní strana >Telefonní příslušenství > Nahrávání hovorů VIDICODE PICO
Příslušenství stolních telefonů, telefonní kabely, kroucené šňůry, telefonní konektory, adaptéry pro telefony Siemens Gigaset a Euroset

Telefonní příslušenství Nahrávání hovorů VIDICODE PICO


Nahrávání hovorů VIDICODE PICO

Telefonní příslušenství Nahrávání hovorů VIDICODE PICO Nahrávání telefonních hovorů do PC - toto zařízení umožňuje nahrávání telefonních hovorů do Vašeho PC přes USB konektor. Předností je snadná instalace - zapojuje se mezi stolní telefon a mikrotelefonní sluchátko. V PC je přehledná archivace, třídění a vyhledávání. Použití pro analogové i digitální stolní telefony. Připojení na PC je také jednoduché pomocí USB konektoru. Zařízení můžete ovládat prostřednictvím programu v PC a tlačítkem na stolní konzoli. Barva: šedostříbrná.
bez DPH: 8 256 Kč
s 21% DPH: 9 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Nahrávání hovorů VIDICODE PICO Parametry: Záznam až 180 hod. na pevném disku zabere 1GB, možnost instalovat 1 - 4 zařízení na jedom PC, Ready instal - doba instalace cca 3 minuty, prac.teplota: 0 - 40 st.C., velikost 7 x 6,6 x 2,8 cm, hmotnost 85 g. Systémové požadavky: Všechny IBM PC procesory, Microsoft Windows XP / Vista / 7, volný USB Poort nebo USB hub.

Technické parametry Nahrávání hovorů VIDICODE PICO

kompatibilní Windows 10 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows 8.1 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows 8 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows 7 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows Vista 32 bit ano, 64 bit ano
kompatibilní Windows XP 32 bit ano, 64 bit ano

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  nahrávání hovorů vidicode pico  S1215-1503