Siemens Hipath | Siemens Hipath
Telefon Siemens Hipath
Hlavní strana >Siemens Hipath > OpenScape DECT Phone SL5
Telefony Siemens OpenStage OptiPoint a OptiSet pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenScape DECT Phone SL5


OpenScape DECT Phone SL5

Telefon Siemens Hipath OpenScape DECT Phone SL5 OpenScape DECT Phone SL5 je nejtenčí a nejmenší DECT sluchátko v portfoliu; splňuje nejpřísnější požadavky z hlediska high-end funkce a designu. Jedná se o vysoce kvalitní sluchátko stříbrné barvy na přední straně, velký 2,4 "TFT barevný displej s moderním uživatelským rozhraním. Tento telefon vypadá opravdu nádherně. Nabízí největší displej ve sluchátku z celého portfolia; cca. o 33% větší velikost displeje v porovnání s 1,8 "displejem oproti předchozímu modelu. Velký displej je ideální pro snadnou čitelnost. Stejně jako velkém stylu, nabízí optimální funkčnost, s vynikající kvalitou hlasu, Bluetooth rozhraní a 2,5 mm jack headset. OpenScape DECT telefon SL5 je nástupcem OpenStage SL4 profesionální. Na základě DECT- / GAP - / PN-CAP - normy, realizuje požadavky profesionálních uživatelů telefonních a dělá je k dispozici HiPath- / OpenScape- bezdrátových systémů.
bez DPH: 6 603 Kč
s 21% DPH: 7 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod

Související výrobky:
OpenScape DECT Phone SL5 Charger OpenScape DECT Phone SL5 Charger
Nabíječka pro OpenScape DECT Phone SL5. Obsahuje nabíjecí misku a síťový adapter. Je určena výhradně pro model OpenScape DECT Phone SL5. bez DPH:s 21% DPH:
653 Kč 790 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  openscape dect phone sl5  S1215-1503