Siemens Hipath | Siemens Hipath
Telefon Siemens Hipath
Hlavní strana >Siemens Hipath > OpenStage SL4 professional
Telefony Siemens OpenStage OptiPoint a OptiSet pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenStage SL4 professional


OpenStage SL4 professional

Telefon Siemens Hipath OpenStage SL4 professional OpenStage SL4 professional je nejtenčí a nejmenší DECT bezdrátové sluchátko v portfoliu, splňuje nejpřísnější požadavky z hlediska high-end funkčnosti a designu. Toto vysoce kvalitní sluchátko se stříbrnými klávesami a velký 1,8 "barevný TFT displej s moderním uživatelským rozhraním vypadá opravdu nádherně. Ale je nejenom krásné, nabízí optimální funkčnost, s vynikající kvalitou hlasu, rozhraní Bluetooth a 2,5 mm jack pro připojení sluchátka. OpenStage SL4 profesionál je nástupcem Gigaset SL3 professional. Výroba ukončena, nástupce je model OpenScape DECT Phone SL5.
bez DPH: 6 603 Kč
s 21% DPH: 7 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod

Související výrobky:
OpenStage SL4 professional - nabíječka OpenStage SL4 professional - nabíječka
Nabíječka pro OpenStage SL4 professional obsahuje nabíjecí misku a síťový adapter. Je určena výhradně pro model OpenStage SL4 professional. bez DPH:s 21% DPH:
818 Kč 990 Kč
OpenScape DECT Phone SL5 OpenScape DECT Phone SL5
OpenScape DECT Phone SL5 je nejtenčí a nejmenší DECT sluchátko v portfoliu; splňuje nejpřísnější požadavky z hlediska high-end funkce a designu. Jedná se o vysoce kvalitní sluchátko stříbrné barvy na přední straně, velký 2,4 "TFT barevný displej s moderním uživatelským rozhraním. Tento telefon vypadá opravdu nádherně. Nabízí největší displej ve sluchátku z celého portfolia; cca. o 33% větší velikost displeje v porovnání s 1,8 "displejem oproti předchozímu modelu. Velký displej je ideální pro snadnou čitelnost. Stejně jako velkém stylu, nabízí optimální funkčnost, s vynikající kvalitou hlasu, Bluetooth rozhraní a 2,5 mm jack headset. OpenScape DECT telefon SL5 je nástupcem OpenStage SL4 profesionální. Na základě DECT- / GAP - / PN-CAP - normy, realizuje požadavky profesionálních uživatelů telefonních a dělá je k dispozici HiPath- / OpenScape- bezdrátových systémů. bez DPH:s 21% DPH:
6 603 Kč 7 990 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  openstage sl4 professional  S1215-1503