Siemens Hipath | Siemens Hipath
Telefon Siemens Hipath
Hlavní strana >Siemens Hipath > OpenStage 60 T Ice Blue - ledově modrá
Telefony Siemens OpenStage OptiPoint a OptiSet pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenStage 60 T Ice Blue - ledově modrá


OpenStage 60 T Ice Blue - ledově modrá

Telefon Siemens Hipath OpenStage 60 T Ice Blue - ledově modrá OpenStage 60 má nastavitelný, grafický barevný TFT LCD - 320 x 240 pixelů QVGA, podsvícený, optická signalizace volání, 6 pevných tl. funkcí částečně vybavených modrými LED, 8 volně progr. dotekových tl.s modrými LED a zobrazením funkce na LCD,6 kulatých dotekových osvětlených tl. s modrými LED. TouchSlider pro nastavení hlasitosti. Hlasité plně duplexní telefonování. Rozhraní: přípojka pro náhlavní soupravu, Bluetooth V2.0, USB Master Slave, OpenStage Key Module.
bez DPH: 14 041 Kč
s 21% DPH: 16 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
OpenStage 60 T Ice Blue - ledově modrá OpenStage 60 T má stejný rozsah funkcí jako OpenStage 60 T. Prvotřídní funkce, použité materiály a komponenty telefonu OpenStage 60 vytvářejí mimořádně komfortní prostředí pro komunikaci. Otevřená rozhraní pro snadnou synchronizaci s jinými zařízeními, jako např. se záznamníky (PDA) a s mobilními telefony, byla navržena speciálně pro potřeby nejvyššího vedení a představenstva. OpenStage 60 T a OpenStage 80 T poskytují uživateli různé možnosti pro přizpůsobení svého telefonu svým individuálním požadavkům:stahování (mp3) vyzváněcích tónů z PC a jejich přiřazení kontaktům, stahování obrázků z PC a přiřazení k jednotlivým kontaktům apod.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  openstage 60 t ice blue - ledově modrá  S1215-1503