Siemens Hipath | Siemens Hipath
Telefon Siemens Hipath
Hlavní strana >Siemens Hipath > OpenStage 40 T Lava - černá
Telefony Siemens OpenStage OptiPoint a OptiSet pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenStage 40 T Lava - černá


OpenStage 40 T Lava - černá

Telefon Siemens Hipath OpenStage 40 T Lava - černá OpenStage 40 má velký LCD se snadno programovatelnými dotekovými tl. a je ideálním řešením pro zaměstnance se sdíleným pracovištěm. OpenStage 40 T má nastavitelný, grafický LCD se 6 řádky - podsvícený, optická signalizace volání, 8 pevných tl. funkcí (částečně vybavených červ. LED),6 volně programovatelných dotekových tl.s červ. LED a zobrazením funkce na LCD,5-cestný navigační prvek. Plně duplexní Speakerphone. Rozhraní: přípojka pro náhl. soupravu, USB slave, OpenStage Key Module. Vhodný k montáži na zeď.
bez DPH: 7 017 Kč
s 21% DPH: 8 490 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
OpenStage 40 T Lava - černá OpenStage T je úplně nová generace digitálních systémových telefonů pro otevřenou a jednotnou komunikaci s IP komunikačními systémy HiPath 3000/4000. OpenStage TDM umožňují rychlý a pohodlný přístup k paletě funkcí HiPath prostřednictvím osvědčeného systémového rozhraní UP0E. Přes systémové rozhraní lze do telefonů pomocí HiPath Management stáhnout nové verze SW. Logo každého telefonu OpenStage lze přizpůsobit požadavkům jednotlivých zákazníků nebo partnerů (vyjma OpenStage 10 T). .Ve srovnání s OpenStage 30 T má OpenStage 40 T větší nastavitelný displej se snadno programovatelnými dotekovými tlačítky a zobrazením funkce na displeji.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  openstage 40 t lava - černá  S1215-1503