Siemens Hipath | Siemens Hipath
Telefon Siemens Hipath
Hlavní strana >Siemens Hipath > OpenStage 20 T Ice Blue - ledově modrá
Telefony Siemens OpenStage OptiPoint a OptiSet pro telefonní systémy Siemens HiPath a Hicom.

Telefon Siemens Hipath OpenStage 20 T Ice Blue - ledově modrá


OpenStage 20 T Ice Blue - ledově modrá

Telefon Siemens Hipath OpenStage 20 T Ice Blue - ledově modrá OpenStage 20 T je telefon pro hlasité telefonování vybavený veškerými funkcemi. Díky svému intuitivnímu a interaktivnímu rozhraní je univerzálním řešením pro profesionální telefonii. OpenStage 20 má nastavitelný, grafický LCD se dvěma řádky, jednobarevný, 7 pevných tlačítek funkcí (částečně vybavených červenými LED ), tlačítka +/- pro nastavení hlasitosti, 3-cestný navigační prvek, plně duplexní hlasité telefonování. Vhodný k montáži na zeď.
bez DPH: 5 364 Kč
s 21% DPH: 6 490 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
OpenStage 20 T Ice Blue - ledově modrá OpenStage T je úplně nová generace digitálních systémových telefonů pro otevřenou a jednotnou komunikaci s IP komunikačními systémy HiPath 3000/4000. OpenStage TDM umožňují rychlý a pohodlný přístup k paletě funkcí HiPath prostřednictvím osvědčeného systémového rozhraní UP0E s rozšířeným protokolem CorNet-TS. Přes systémové rozhraní lze do telefonů pomocí HiPath Management stáhnout nové verze software (vyjma OpenStage 10 T). Logo každého telefonu OpenStage lze přizpůsobit požadavkům jednotlivých zákazníků nebo partnerů (vyjma OpenStage 10 T). OpenStage 10 T, 15 T a 30 T jsou zpětně kompatibilní a lze je provozovat jako telefony optiPoint.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  openstage 20 t ice blue - ledově modrá  S1215-1503