Siemens Gigaset | Siemens Gigaset
Siemens Gigaset
Hlavní strana >Siemens Gigaset  ( 2 položek )
IP telefony Siemens Gigaset. Bezšňůrové a stolní SIP telefony.

SIEMENS GIGASET

Siemens Gigaset A510 IP DECT Siemens Gigaset A510 IP DECT
Gigaset A510 IP verze CZ je moderní a spolehlivý bezdrátový telefon pro použití na klasickou analogovou linku i na volání přes internet. Duální mód: jednoduché přepnutí z VoIP do fixní sítě pomocí jednoho tlačítka, 2 VoIP hovory a 1 fixní hovor mohou běžet paralelně každý z jiného sluchátka(při použití přídavných sluchátek), snadné nastavení VoIP bez nutnosti připojení k PC, integrovaná ochrana proti virům pomocí bezpečnostního operačního systému, podsvícený (4 barvy) grafický čb. LCD, tel. seznam až pro 150 jmen a čísel (VIP funkce), seznam posledních 25 zmeškaných hovorů, opětovné vytáčení posledních 10 čísel, 16 polyfon. a 4 stand. Melodie, přepínání den/noc, handsfree, CLIP, CNIP, lze umístit na zeď, kompatibilní s repeatrem, připojení až 4 přenosných částí, barva černá. bez DPH:s 21% DPH:
1 314 Kč 1 590 Kč
Siemens Gigaset C530 IP Siemens Gigaset C530 IP
Gigaset C530 IP je atraktivní a přitom cenově dostupný IP bezdrátový telefon pro VoIP a pevnou linku. Duální režim - jednoduché přepnutí mezi VoIP hovory a pevnou linkou jediným stisknutím tlačítka. 2 VoIP hovory a 1 na pevné lince mohou běžet paralelně každý z jiného sluchátka(při použití dalších sluchátek C530H). Základní vlastnosti:až 6 SIP účtů a 1 připojení přes pevnou linku, rozšiřitelný až na 6 sluchátek, až 3 hovory zároveň, s bezplatnou aplikací „Contact Push“ k přenosu kontaktů z chytrého telefonu na sluchátko. bez DPH:s 21% DPH:
1 810 Kč 2 190 Kč
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2016  product range MP0524-1437