Náhlavní soupravy | Náhlavní soupravy
Náhlavní souprava
Hlavní strana >Náhlavní soupravy > Plantronics C565 DECT
Gigaset náhlavní soupravy pro stolní telefony, bezdrátové telefony, IP telefony Gigaset a call centra

Náhlavní souprava Plantronics C565 DECT


Plantronics C565 DECT

Náhlavní souprava Plantronics C565 DECT Plantronics C565 DECT (565/A) je stylová náhlavní souprava, která je koncipovaná tak, že se přes bezdrátový protokol GAP přihlásí (zaregistruje) k základnám bezdrátových telefonů podporujících protokol DECT/GAP. Po této registaci se náhlavní souprava stane další pobočkou základnové stanice. Jedná se o dokonalé řešení pro pracovníky, kteří potřebují komunikovat a při tom mít volné ruce a volnost pohybu, která není omezená jakýmkoliv drátem či vodičem.
bez DPH: 2 471 Kč
s 21% DPH: 2 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Plantronics C565 DECT Funkce: Náhlavní souprava se přihlásí k základně bezdrátového telefonu tak, jako by to bylo další sluchátko (možnost registrace náhlavky přímo v našem servisním středisku). Příchozí hovor se přijme jednoduše tlačítkem na náhlavní soupravě. Odchozí hovor se uskuteční vytočením telefonního čísla ze sluchátka telefonu a následném přepojení hovoru na náhlavní soupravu (manuál telefonního přístroje), kde se přepojený hovor přijme zase pouze stlačením tlačítka. Je to velmi jednoduché... Součástí dodávky je i rychlonabíječ s držákem náhlavní soupravy. Dále obsahuje 3 x háček za ucho a 1 x sponu přes hlavu. Kompatibilita zkoušena s většinou přístrojů Siemens Gigaset a Panasonic.

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  plantronics c565 dect  S1215-1503