Gigaset Security | Gigaset Security
Gigaset Alarm
Hlavní strana >Gigaset Security > Gigaset elements ethernetový kabel 2m
Gigaset security - bezdrátový alarm s aplikací pro chytrý telefon

Gigaset Alarm Gigaset elements ethernetový kabel 2m


Gigaset elements ethernetový kabel 2m

Gigaset Alarm Gigaset elements ethernetový kabel 2m Gigaset elements ethernetový kabel je připojovací kabel určený k sadě Gigaset elements Security pro připojení základní jednotky k internetu (Starter Kit Security). Délka kabelu 2m.
bez DPH: 74 Kč
s 21% DPH: 90 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod

Související výrobky:
Gigaset elements ethernetový kabel 5m Gigaset elements ethernetový kabel 5m
Gigaset elements ethernetový kabel je připojovací kabel určený k sadě Gigaset elements Security pro připojení základní jednotky k internetu (Starter Kit Security). Délka kabelu 5m. bez DPH:s 21% DPH:
157 Kč 190 Kč
Gigaset elements ethernetový kabel 10m Gigaset elements ethernetový kabel 10m
Gigaset elements ethernetový kabel je připojovací kabel určený k sadě Gigaset elements Security pro připojení základní jednotky k internetu (Starter Kit Security). Délka kabelu 10m. bez DPH:s 21% DPH:
322 Kč 390 Kč
Gigaset elements Security instalace Gigaset elements Security instalace
Gigaset elements Security instalace - jedná se o hodinovou sazbu pro instalaci bezdrátového bezpečnostního systému Gigaset elements Security. Přestože se jedná o systém, který zvládne nainstalovat běžný uživatel, stává se, že ne každý uživatel na to má čas, nebo chuť. Proto je možné se s instalací tohoto systému obrátit na naše servisní techniky. Doba instalace závisí na konkrétní konfiguraci daného systému. Ve velké většině případů se jedná o 1 - 2 hodiny. K tété ceně ještě účtujeme dopravu. Více informací na telefoním čísle 244 911 711. bez DPH:s 21% DPH:
650 Kč 787 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  gigaset elements ethernetový kabel 2m  S0813-1618