Gigaset Security | Gigaset Security
Gigaset Alarm
Hlavní strana >Gigaset Security > Gigaset elements Starter Kit Security
Gigaset security - bezdrátový alarm s aplikací pro chytrý telefon

Gigaset Alarm Gigaset elements Starter Kit Security


Gigaset elements Starter Kit Security

Gigaset Alarm Gigaset elements Starter Kit Security Gigaset elements Starter Kit Security je základní balíček bezdrátového zabezpečovacího zařízení Gigaset Elements. Tento balíček obsahuje: 1 základní jednotku s 1 LAN kabelem, 1 senzor na dveře, 1 senzor pohybu a průvodce rychlým spuštěním. Konfigurace: lze přihlásit až 48 senzorů, systém je rozšiřitelný o: čidla oken, čidla dveří, čidla pohybu, sirénu a kameru. Obsahuje aplikaci pro chytrý telefon. Bezdrátová instalace bez vrtání (plug play). Barva: bílá. Rozměry: základna: 138 x 125 x 47 mm (D x Š xH), 137 g, dveře: 55 x 55 x 27 mm (D x Š x H), 49g (včetně baterie), pohyb: 98 x 66 x 33 mm (D x Š x H), 85g (včetně baterie).
bez DPH: 3 512 Kč
s 21% DPH: 4 250 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Gigaset elements Starter Kit Security Celý systém se ovládá a nastavuje velmi jednoduše přes aplikaci Gigaset Elements, kterou si zdarma nainstalujete do Smartphonu a která je dostupná jak pro iPhone, tak Android. Požadavky: internetový router s permanentně aktivním připojením k internetu, mobilní telefon s možností přístupu na web (iPhone 3GS a vyšší / Android verze 2.3 a vyšší), online registrace. Technická data: Shoda: (RTTE) směrnice 1999/5/ES (Příloha V),směrnice 2009/125/ES o směrnice 2011/65/EU DECT ULE, účinný a zabezpečený přenos dat, vysoká provozní spolehlivost, nízká spotřeba energie, rozhraní: podle ETSI TS 102 939-1, frekvenční pásmo: DECT 1880–1900 MHz, dosah: uvnitř: až 50 m, venku: až 300 m. Šifrování: standardní autentizace a šifrování, CCM AES-128 pro bezdrátovou DECT ULE, základna: standardní AES-256 TLS (internetové rozhraní).

Technické parametry Gigaset elements Starter Kit Security

prospekt Bezdrátový alarm Gigaset - 380 kB pdf
Dosah na volném prostranství - 300 m
Dosah uvnitř budovy - 50 m
návod k použití a instalaci - 6.8 MB pdf

Související výrobky:
Gigaset elements Security Window Sensor Gigaset elements Security Window Sensor
Gigaset elements Security Window Sensor je bezdrátový okenní senzor zabezpečovacího zařízení Gigaset Elements. Je určen jako rozšíření zabezpečovací startovní sady pro další okna a balkonové dveře (s výjimkou posuvných dveří). Čidlo zná současnou pozici vašeho okna a informuje, pokud je okno otevíráno. Bezdrátová instalace bez vrtání (plug play). Napájen bateriemi !!! Nepotřebujete žádnou kabeláž !!! Napájení: 3V lithiová baterie CR123A-životnost zhruba 2 roky (při průměrném používání). bez DPH:s 21% DPH:
1 066 Kč 1 290 Kč
Gigaset elements Security Door Sensor Gigaset elements Security Door Sensor
Gigaset elements Security Door Sensor je bezdrátový dveřní senzor zabezpečovacího zařízení Gigaset Elements. Je určen jako rozšíření zabezpečovací startovní sady pro další místnosti. Spustí alarm v případě podezření na násilné vniknutí. Informuje, pokud se dveře otevřou normálně. Bezdrátová instalace bez vrtání (plug play). Napájen bateriemi !!! Nepotřebujete žádnou kabeláž !!! Napájení: 3V lithiová baterie CR123A životnost zhruba 2 roky (při průměrném používání). bez DPH:s 21% DPH:
1 066 Kč 1 290 Kč
Gigaset elements Security PIR Sensor Gigaset elements Security PIR Sensor
Gigaset elements Security PIR Sensor je bezdrátový senzor pohybu zabezpečovacího zařízení Gigaset Elements. Je určen jako rozšíření zabezpečovací startovní sady pro další místnosti. Jedná se pasivní infračervený senzor pohybu pro použití uvnitř budov. Je imunní vůči domácím mazlíčkům o hmotnosti až 25 kg. Bezdrátová instalace bez vrtání (plug play). Napájen bateriemi !!! Nepotřebujete žádnou kabeláž !!! Napájení: 3V lithiová baterie CR123A životnost zhruba 2 roky (při průměrném používání). bez DPH:s 21% DPH:
1 066 Kč 1 290 Kč
Gigaset elements Security battery CR123AGES Gigaset elements Security battery CR123AGES
Gigaset elements Security battery CR123AGES je vysoce výkonná kompatibilní baterie určená pro moduly Gigaset elements Security. Moduly, které k napájení požadují tuto baterii: Gigaset elements Security PIR Sensor, Gigaset elements Security Door Sensor, Gigaset elements Security Window Sensor. Výrobce GP, Panasonic. bez DPH:s 21% DPH:
74 Kč 90 Kč
Gigaset elements Camera Indoor Gigaset elements Camera Indoor
Gigaset elements Camera Indoor je bezdrátová kamera zabezpečovacího zařízení Gigaset Elements. Je určena jako rozšíření zabezpečovací startovní sady. Oko, které ve dne v noci hlídá bezpečností Vašich blízkých a Vašeho majetku. Umožňuje vidět, co se u Vás doma děje on-line. Kamera pro vnitřní prostory: zobrazovací přístroj 1 MPx, CMOS, 80 horizontální a 45 vertikální úhel pohledu, 30 infračervených LED s dosahem až 15 m, audio mikrofon, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Ethernet, použití uvnitř budov, možnost aktualizace IP. bez DPH:s 21% DPH:
2 058 Kč 2 490 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  gigaset elements starter kit security  S1215-1502