Bezdrátové telefony | Bezdrátové telefony
Bezdrátový telefon
Hlavní strana >Bezdrátové telefony > Gigaset CL540
Bezdrátové telefony Siemens Gigaset s digitálním přenosem hlasu pro připojení na běžné telefonní linky a ISDN

Bezdrátový telefon Gigaset CL540


Gigaset CL540

Bezdrátový telefon Gigaset CL540 Gigaset CL540 je převratný bezdrátový telefon na klasickou analogovou linku, který využívá poznatky z oboru bioniky a tak se může pochlubit nevídanou přirozenou ergonomii a krásu. Vzhled: perleťový povrch, soft-touch prvky pro uchopení, elegantní podsvícená plochá klávesnice. Funkce: DECT GAP - rozšiřitelný až na 6 sluchátek, vynikající kvalita zvuku HSP, handsfree v plně duplexní kvalitě, připojení náhlavní soupravy přes 2,5 mm konektor (náhlavní souprava není součástí balení).
bez DPH: 1 479 Kč
s 21% DPH: 1 790 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Gigaset CL540 Další vlastnosti: CLIP - identifikace volajícího, zmeškané hovory, nastavitelné vyzváněcí tóny-30 melodií, 5 úrovní hlasitosti zvonění + vypnuto, noční režim, potlačení anonymních hovorů, kalendář s plánovačem termínů, funkce budíku, dětská chůvička s funkcí interkomu: externě, např. na mobilní telefon, nebo interně na další sluchátko. Funkce přímého hovoru (dětský hovor), základnu a nabíječku je možné připevnit na stěnu. Displej 1,8“ (4,6 cm) podsvícený barevný TFT displej 38 x 32 mm (128 x 160 pixelů, 6 řádků, 65.000 barev), elegantní podsvícená plochá klávesnice (technologie metal dome), režim ECO a ECO Plus. Pohotovostní doba: až 320 hodin, doba hovoru: až 14 hodin, baterie:2x AAA (NiMH), dosah v budovách: až 50 m, dosah venku: až 300 m.

Související výrobky:
Gigaset Repeater 2.0 Gigaset Repeater 2.0
Siemens Gigaset Repeater 2.0 - nová generace opakovače (zesilovače signálu) pro prodloužení dosahu i VoIP bezdrátových telefonních přístrojů! Prodlouží dosah telefonu až o 50-300 m, 2 hovory současně, funkce handover (přechod mezi základnou a repeaterem bez přerušení hovoru), přenáší všechny informace ze základny(číslo volajícího,tel seznamy a další).Většina základen Siemens Gigaset umožňuje použití 4-6 Repeaterů! Opakovače však není možné řetězit za sebe, každý musí mít přímý dosah základny.Nevyžaduje telefoní linku, stačí pouze napájení 230V.Plně kompatibilní s produktovými předchůdci. Výroba : Bocholt - Německo ! www.gigaset.cz bez DPH:s 21% DPH:
3 298 Kč 3 990 Kč
Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential Přepěťová ochrana APC SurgeArrest Essential
APC SurgeArrest Essential je přepěťová ochrana proti proudovým nárazům a úderu blesku. Chrání zařízení proti proudovým nárazům a napěťovým špičkám. Výkon a shoda dle norem IEEE pro průchozí napětí: Náročné testy nezávislých organizací poskytují záruku, že přepěťové ochrany společnosti APC ochrání vaše zařízení a data před případnými výboji a přepětím. Šumový filtr: Produkt Surge Protector bere ohled na šum EMI/RFI, který může způsobit chyby dat a zablokování klávesnice, a poskytuje tak lepší výkon chráněných zařízení. bez DPH:s 21% DPH:
289 Kč 350 Kč


TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  gigaset cl540  S1215-1502