Bezdrátové telefony | Bezdrátové telefony
Bezdrátový telefon
Hlavní strana >Bezdrátové telefony > Gigaset SL930A
Bezdrátové telefony Siemens Gigaset s digitálním přenosem hlasu pro připojení na běžné telefonní linky a ISDN

Bezdrátový telefon Gigaset SL930A


Gigaset SL930A

Bezdrátový telefon Gigaset SL930A Gigaset SL930A je luxusní dotykový bezdrátový telefon s operačním systémem Android a se záznamníkem až na 55 minut záznamu. Tento telefonní přístroj na klasickou pevnou linku je převratný v použití OS Android !!! Google Android 4.0.4 je víceúlohový operační systém - lepší zadávání textu a kontrola pravopisu, upravitelná nastavení, aplikace Android E-Mail, foto a video galerie, MP3 přehrávač. Instalované aplikace Google Play Store Maps Mail Translate, Talk a další.
bez DPH: 4 124 Kč
s 21% DPH: 4 990 Kč
Množství:
SKLADEM
expedice do 24 hod
Gigaset SL930A Další vlastnosti: barevný displej - 16,7 mil. (TrueColour) TFT TFT-VA displej s perfektní čitelností ze všech úhlů, rozlišení 320 x 480 pixelů, velikost (úhlopříčka) 3,2. Interní ukládání na telefonu 4 GB, přídavný slot microSDTMkarta, až 32 GB, akcelerometr, senzor přiblížení, konferenční hovory přes pevnou síť nebo VoIP, hlasitý telefon s hovory handsfree, 3,5 mm audio konektor (pro stereo náhlavní soupravu a mikrofon), podpora micro USB, synchronizace přes GoogleTM, klávesnice QWERTY na displeji, dotykový displej, E-mail, galerie s prohlížečem médií, přehrávání videa MPEG-4, Budík Kalkulačka Kalendář Kontakty s velkým profilovým obrázkem…

TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


GIGASET 2017  gigaset sl930a  S0813-1619